Podle zpráv talkSPORT má Al-Nassr za cíl prodloužit smlouvu s 39letým útočníkem Cristianem Ronaldem do roku 2026.

Zdroj uvádí, že jednání mezi oběma stranami začnou letos v létě. Al-Nassr plánuje v rámci nové dohody zvýšit Ronaldův plat. Zdůrazňuje se, že Ronaldovy současné mzdy jsou působivých 200 milionů eur ročně.

Ronaldova pozoruhodná sezóna pro Al-Nassr

Tento krok signalizuje silnou touhu Al-Nassra udržet si svého hvězdného hráče v týmu dlouhodobě. Ve svých 39 letech zůstává Ronaldo jedním z nejplodnějších a nejvlivnějších fotbalistů na světě. Prodloužení jeho smlouvy by pro saúdskoarabský klub znamenalo velký převrat, protože chtějí vybudovat kolem legendárního portugalského útočníka.

Jednání budou jistě bedlivě sledována, protože Ronaldovy budoucí plány by mohly mít významné důsledky pro zbytek jeho slavné kariéry. Obě strany budou usilovat o dosažení dohody, která bude fungovat pro hráče a klub.

Al-Nassr za cíl prodloužit smlouvu s 39letým útočníkem Cristianem Ronaldem

Abychom to shrnuli, Ronaldo v aktuální sezóně nastoupil ve 44 zápasech napříč všemi soutěžemi, vstřelil 44 gólů a přidal 13 asistencí. Jeho současná smlouva s klubem platí do léta 2025.

Podle informací prezentovaných na portálu Transfermarkt se Ronaldova tržní hodnota odhaduje na 15 milionů €.

Ve svých 39 letech je Ronaldo nadále plodným střelcem a kreativní silou pro Al-Nassr. Jeho působivá čísla gólů a asistencí v této sezóně ukazují, že i přes svůj pokročilý věk zůstává jedním z nejnebezpečnějších útočících hráčů světového fotbalu.

Celkově vzato, Ronaldova pokračující dokonalost a produktivita pro Al-Nassr z něj činí zásadní aktivum, které si klub nepochybně bude chtít udržet co nejdéle.

Na základě jeho výkonů v této sezóně, myslíte si, že by Al-Nassr měl prodloužit Ronaldovu smlouvu i po roce 2025?
Ano, stále hraje na vysoké úrovni
100%
Ne, je příliš starý a klub by se měl dívat do budoucnosti
0%
Nejste si jisti, záleží na podmínkách smlouvy
0%
Voted: 1